Kemencés Vendégház

Hírlevél feliratkozás

Térkép: 
egyediurl: 
kemences-vendeghaz-mikofalva
Település: 
Mikóháza
Megye: 
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Utca,hsz: 
Gábor Árun u. 31.
Megjegyzés a megközelítéshez: 
A település középpontjában a Görög Katolikus templommal szemben.
Szálláshely típusa: 
Vendégház
Üzemelés ideje: 
február 1 - november 30.
SZÉP kártya: 
1
Összes férőhely száma: 
9
Férőhelyek elosztása: 
Szobák: 1* 3 fő, 1* 4 fő, 1*2 fő
Vízvételezési lehetőség: 
szobában
Fűtés: 
központi fűtés, az ára tartalmazza
Főzési lehetőség: 
felszerelt konyha, teakonyha
Minimális szállásdíj: 
3 000
Minimálisan foglalható éjszakák száma: 
2
Minimális létszám: 
2
Kapcsolattartó: 
Novák Noémi
Telefonszám: 
+36202478339
E-mail cím: 
novaknoemi@freemail.hu
Kedvezmény: 
teltház esetén
Vandorbot.hu kedvezmény / élmény: 
Interaktív mezőgazdasági munka, kézműves foglalkozások
Bemutatkozás: 
Vendégszállásunk 10 éve működik. 2014-ben teljesen felújításra került, minden szobához külön fürdőszoba tartozik. Egy külön akadálymentesített lakrésszel is rendelkezünk. A vendégházhoz zárt parkoló tartozik, kerti főzési lehetőség biztosított. Fontosnak tartjuk a egészséges étkezést, ezért a vendégeknek az évszaknak megfelelő gyümölcsöt és zöldséget kínálunk. Bemutató gazdaságunkban sertést is tartunk, melynek feldolgozott termékei ( hurka, kolbász, szalonna, tepertő) megvásárolhatóak. Lehetőség van helyi termékek vásárlására ( befőttek, savanyúságok, lekvárok, szörpök). Lehetőség van helyi bor és pálinka megkóstolására, vásárlása.
Környék: 
Településünkön 6 tanösvény ad lehetőséget a túrázásra. Egyik ékességünk a Fekete hegyi kilátó, melyből a Zemplén egy része látható. Településünkön bérelhető 6 db 2 személyes gator, mellyel kijelölt útvonalon túrázhatnak a kedves vendégek. A pálinka ház megtekintésével 6 fajta pálinkát kóstolhatnak a látogatók. 10 km-es távolságban megtekinthető a Füzéri Vár, a Füzérradványi Károlyi kastély. Lehetőség van kisvasúttal való kirándulásra, horgászásra. A zempléni kalandpark (bobozás, libegőzés) is várja a kalandra vágyókat.
Szálláshely jellemzői: 
Akadálymentesített
Zárt parkoló
Kertben főzési,sütési lehetőség
Felszerelt konyha
Ágynemű
Saját fürdőszoba
Hűtő
WC
Környék jellemzői: 
Kilátó
Tanösvény
Vár
Kisvasút
Horgászati lehetőség
Kalandpark
Vadászati lehetőség
Kézműves termékek
Helyi finomságok
Élelmiszer vásárlási lehetőség
Étterem
Közeli túraútvonalak, túramozgalmak: 
Országos Kéktúra
Hely: 
POINT (21.5961504975 48.462843701)
Turisztikai tajegyseg: 
Megosztás: